יום שלישי, 9 בדצמבר 2008

מי צריך דף בית כאשר יש ג'ימייל

מקור רשומה זו אדיורשת
איני מרבה להשתמש ב-igoogle או יישומים אחרים דומים, הדפים עולים לעת מדי לטעמי. בזמן האחרון אני מוצאת שתיבת הג'ימייל הינה תחליף מצוין. יש בה את לוח השנה, מסמכי גוגל, צ'אט, לינקים ועכשיו גם רשימת todo.
כדי להוסיף אפשרויות אלה יש להפוך את שפת המייל לאנגלית ולאפשר google Labs לסמן את התוספים הרצויים מתוך רשימה ארוכה ולשמור, לאחר מכן ניתן להגדיר את השפה בחזרה לעברית. הבחירות נשמרות, כדי לשנותן יהיה צורך שוב להפוך לאנגלית. כעת אפשר מתוך המייל לראות במבט את הארועים הקרובים, לגשת מיד למסמכי גוגל, לסמן הודעות בעזרת אייקונים שונים המצביעים על חשיבותן או צורך בפעולה נוספת. להוסיף מטלות אשר לא רוצים לשכוח, ולהוסיף הודעות מייל לרשימת המשימות. ניתן גם ליצור לינקים להודעות המכילות מידע חשוב.
לחפש מחט בערמת שחט לא פעם קרה שחיפשתי קובץ או תמונה אשר יודעתי נמצא בתיבת המייל. למשתמשי פיירפוקס יש תוסף xoopit המאפשר למצוא בתוך ג'ימייל קבצים, תמונות וסרטי וידאו לערוך חיפוש ולעין בהן לפי פרמטרים שונים.אפשר גם מתוך הודעת מייל למצוא את כל ההודעות והקבצים אשר נשלחו על ידי אותו איש קשר.
ומה עם שינוי עיצוב התיבה? חבל אבל כרגע העיצובים אינם זמינים בעברית.

2 comments:

Kipkimo אמר/ה...

מוזר שבאתר המדבר על הוראה ישנן כל כך הרבה שגיאות כתיב. דוגמאות:
א) "הדפים עולים לעת" צריך להיות "הדפים עולים לאט"
ב) "לחפש מחט בערמת שחט" ציך כמובן להיות "לחפש מחט בערמת שחת"
כידוע ישנם אינסוף בודקי איות ומקומות שבהם ניתן לבדוק את הבתוב לפני פירסומו ברבים.

I LOVE YOU אמר/ה...

AV,無碼,a片免費看,自拍貼圖,伊莉,微風論壇,成人聊天室,成人電影,成人文學,成人貼圖區,成人網站,一葉情貼圖片區,色情漫畫,言情小說,情色論壇,臺灣情色網,色情影片,色情,成人影城,080視訊聊天室,a片,A漫,h漫,麗的色遊戲,同志色教館,AV女優,SEX,咆哮小老鼠,85cc免費影片,正妹牆,ut聊天室,豆豆聊天室,聊天室,情色小說,aio,成人,微風成人,做愛,成人貼圖,18成人,嘟嘟成人網,aio交友愛情館,情色文學,色情小說,色情網站,情色,A片下載,嘟嘟情人色網,成人影片,成人圖片,成人文章,成人小說,成人漫畫,視訊聊天室,性愛,聊天室,情色,a片,AV女優